Uzun Boylu Travesti Gülşen

Herkese selamlar ben Şişli’ye yeni taşınmış Travesti Gülşen. 27 yaşında yetişkin ama güzel fiziğe sahip bir travesti olarak sizlere hizmet vereceğim. Sizlere kendimi ayrıntılı bir şekilde tanıtacağım ama vakit kaybetmemeniz amacıyla ilk olarak fotoğrafımı incelemenizi istiyorum. Eğer fotoğrafımı beğendiyseniz sabırla yazdıklarımı okumanızı istiyorum.

Hemen sağ doğrultuda görüldüğü fotoğrafın gerçek bulunduğuna dair garanti sunarak yazıma devam etmek istiyorum. Zaten geldiğiniz vakit fark edeceksiniz ama ben yinede söyleyeyim fotoğraftaki gibi bulamazsanız ücret ödemeden geri gidebilirsiniz. Fotoğraf gerçekliği çok önemliydi bunu anlattığıma göre kendimi tanıtmaya başlayabilirim.

Ben Gülşen daha 20 yaşındayken evlendirildim ve çok kötü bir evlilik geçirdim eşimden boşandığım gibi ise direk İstanbul’a taşındım. Biriktirdiğim paralar ile ufak ama güzel bir daire tuttum. Şişli’de oturuyorum. İlk başlarda diğer işler yapmaya çalıştım ancak olmadı. Bende istanbul travesti olarak çalışmaya karar verdim.

Uzun Boylu Travesti Gülşen

1+1 güzel bir dairem var. Bu bize yetecektir diye düşünüyorum. Normalde otelde görüşme yapmam gerekiyor ama İstanbul gibi bir yerde otel masrafları çok yüksek bulunduğu amacıyla evimde görüşme yapmaya karar verdim. Eğer evime gelen beyefendiler gayet düzgün davranırlarsa ilgi çekmez ve bende evimde hizmet vermeye devam edebilirim.

Zaten bir apartman dairesi bulunduğu amacıyla kimse kimseyi tanımıyor ve gelenlerin ilgi çekmeyeceğini düşünüyorum. Sizlerde biraz özen gösterirseniz uzun bir vakit vakitsince buradan sizlere hizmet edebilirim. Görüşmelerde kibar davranan itimat edilir beyefendilerin numaralarını telefonuma kayıt edeceğim ve bu tür birkaç beyefendi bulduktan sonra ilanımı kaldıracağım.

Eğer kibar tam bir beyefendi gibi davranırsanız bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Zaten ben güler yüzlü sıcakkanlı bir travesti bulunduğum amacıyla benimle derhal tanışıp kaynaşabilirsiniz. Beni ne kadar memnun ederseniz sizi o kadar memnun edeceğimden emin olabilirsiniz.

Görüşmelerimi evimde yapabiliyoruz yukarıdaki haritayı evimi tanım edebilmek amacıyla koydum. Randevu alabilmek amacıyla aradığınız vakit evimin adresini haritadan daha süratli bir şekilde tanım edebilirim. Dileyenler otele çağrı edebilirler. Lakin tanımadığım bireylerin evlerine gitmiyorum. Hem de günde 1 kişiyle görüşeceğim ve randevu verdikten sonra numaramı sileceğim numaram yoksa daha sonra yine sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir