Travesti Gizem Evinde Misafir Ediyor

İstanbul‘da yaşam sürdüren ve kendisine beğeni dolu heyecanlı bir gece arayan beyefendilere selamlar, ben Travesti Gizem 23 yaşında bir travestiler grubunda olarak sizin hizmetinizde olacağım. Hizmetimden faydalanmak isteyen tüm beyefendiler yazdıklarımı okuyup bana nasıl ulaşabileceklerini öğrenebilirler.

Kendimden bahsederek başlamak istiyorum ama beden ölçülerimi falan yazmama lüzum yok galiba zira sizler amacıyla gerçek fotoğrafımı paylaşıyorum ve fotoğrafımda her şey çok net bir şekilde belli oluyor.

Ben normal bir eskort ‘un sunmuş olduğu hizmetlerin yanı sıra masöz bir travesti istanbul olduğum amacıyla sizlere güzel bir masaj yaparak rahatlamanızı sağlayabilirim..

Evime gelecekseniz eskiden söylemenize lüzum yok fakat beni otele çağıracak iseniz eskiden masaj isteyip istemediğinizi belirtmeniz zira bunun ekipmanları bulunmaktadır.

Eğer masaj dilerseniz ilk olarak işe duştan başlarız sizi güzel bir kese ile birlikte yıkarım, ardından özel masaj yatağına uzanırsınız ve özel kremler ile tüm beneninize güzel bir masaj yaparım.

Akabinde istediğiniz gibi sevişiriz. Sıcak yaz aylarında seviştikten sonra terleyeceğimiz amacıyla tekrar güzel bir duş alabiliriz. Ben esasen her görüşmemden evvelce ve sonra güzel bir duş alıyorum.

Bu bende bağımlılık durumuna geldi dilerseniz sizi bu güzel alışkanlığa alıştırabilirim. Randevulu çalıştığımı belirtmek istiyorum randevu listem dolu olunca numaramı sileceğim sonra tekrar ekleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir