Travesti Esma Evlerinizi Şenlendiriyor

Merhabalar ben Esma, 24 yaşında bir travestiyim ve az bulabileceğiniz teknikte çalışma yapıyorum evlerinize gelebiliyorum. Travesti olarak çalışmaya yeni başladım ve evlere gelerek hizmet veren çok çok bayan olmadığını bildiğim amacıyla bu şekilde çalışmaya karar verdim. Uygun haldeki ev ve ofisinize gelebilirim. Hem de siz bana gelebilirsiniz ya da otelde buluşabiliriz. Görüşmek amacıyla çok çok seçeneğiniz sahip olunan kendinize ideal olanı seçebilirsiniz.

Eve tıkılıp kalmaktan çok hoşlanmayan bir yapım var. Güzel kıyafetlerimi giyip gezmeyi çok seviyorum bu yüzden sizlere bu kadar çok tür sunuyorum. İlanımı yazmaya başlamadan evvelce birkaç elit bayandan fiyat aldım ve ben onlardan daha ideal fiyata hizmet vereceğimi bildiriyorum. Evime gelenler saatlik görüşme yapabilirler. Onun dışında gecelik görüşmeler amacıyla otel ve evlerinize gelebiliyorum. Vereceğim taksi ücretine değmeli neticede bunu düşünmelisiniz.

Yukarıda görüldüğü gibi ince belli, güzel bacakları olan zarif bir bayanım. Son derece elastik ve güzel bir bedene sahibim bunu görüşmemizde kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Whatsapp programı üzerinden randevu veriyorum. Bu yüzden fotoğrafın gerçek olduğunu diğer fotoğraflarımı da göndererek sizlere kanıt edebilirim.

Tabi bunun amacıyla ilk olarak niyetinizin ciddi olduğunu anlamam gerekiyor biliyorsunuz bazıları sırf kendilerine eğlence olsun diye diğer fotoğraflarımı görmek isteyebilirler. Olgun davranmayan kişileri direk engelleyeceğim. Whatsapp üzerinden randevu verme nedenlerimden öteki ise teknolojiyi azda olsa kullanabilen kültürlü beyefendiler ile görüşmek istememdir. Dolu olduğum zamanlarda sayfada numaramı gizleyeceğim. Değerli vaktinizi ayırdığınız amacıyla en samimi teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir