Mavi Gözlü ve Kızıl Saçlı Lezbiyen Travesti

Herkese selam ben pendik escort Su basit söyleyebilmeniz amacıyla kendime bu takma ismi ideal gördüm. 23 yaşındayım ve master gerçekleştirme amacıyla ülkenize geldim. Türkiye üklesinde hizmet sunarak kendi masraflarımı karşılamayı düşünüyorum. Uzun bir devre lezbiyen idim ve yeni yeni erkekler ile sevişebilmeye başladım. Lezbiyen olan bayanlarda benimle görüşmeye gelebilirler.

Yüzümü okuduğum okulu rahat bir şekilde bitirebilmek amacıyla gizledim ama masmavi gözlerim ve inci gibi beyaz ve bakımlı dişlerim sahip olunantur. Daima güler yüzlü bir travestiyim fotoğrafımı seviştiğim bayan arkadaşıma çektirdim.

Hatta ruju ile yaptığı izi ilgili bakarsanız görebilirsiniz. Ben hizmetimi yalnızca beyefendilere değil kadınlara da veriyorum. Hatta çift olarak görüşmeye de gelebilirsiniz.

Lezbiyen olan bayanlar erkeklerden tiksinirler ben bunu yenmeyi başardım başka kadınlara da bunu nasıl yeneceklerini öğretebilirim. Bu halinden memnun olanlara ise eğlenceli saatler yaşatabilirim. penis ve çok sayıda vasıta sahip olunan sizi çok rahat boşaltabilirim.

Görüşmelerde randevu verirken önceliğim bayanlar olacaktır ve onlar evime gelebilirler. Beyefendiler ile yapacağım görüşmelerde oteli tercih ediyorum zira evim çok ideal değil.

Evime girip çıkan beyefendiler ilgi çekeceklerdir yeni bir ev aramak istemiyorum esasen zor buldum ve evimi seviyorum.

Haftada 2 gün çalışacağım 2 günün randevusunu aldıktan sonra numaramı siliyorum daha sonra yine sayfayı ziyaret ederseniz numaramı görebilirsiniz ya da yorum bırakın ben size mail üzerinden de dönüş sağlayabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir