İstanbul Hizmetçi Gibi Giyinen Fantazi Travestileri

Herkese selam ben değişik fantaziler arayan beyefendiler amacıyla geldim. Adım Derya 24 yaşında genç ve bir o kadar güzel fiziğe sahip bir travestiyim. Eğer İstanbul Travestileri arıyorsanız ilk olarak benim ilanıma göz atmanızı isterim. Hakkımda yazacağım açıklamaları okuduktan sonra randevu talebinde bulunursanız beni mutlu edersiniz.

İlk başta belirteyim ben elit travesti olarak hizmet vereceğim. Tabi hizmetimin karşılığında memnun kalacağınızı garanti ediyorum. Rutin ilişkilerden sıkılmış beyefendilere yeni şeyler sunmak amacıyla buradayım. Farklı fantazilerinizi benimle beraber yaşayabilirsiniz.

Hemen yukarıda sizler amacıyla %100 gerçek fotoğrafımı paylaştım gerçekte bunun gibi çok sayıda fotoğrafım sahip olunan kalanını mail üzerinden göndermeyi düşünüyorum. Fotoğrafımda görüldüğü üzere hizmetçi kostümü giydim. Benim dolabımda bunun gibi çok sayıda kostüm bulunmaktadır. Siz aklınızda ki fantazi modelini bana açıkladığınızda sizler amacıyla özel olarak hazırlanıp geleceğim. 1.76 boyum var ve topuklu ayakkabı ile siz daha uzun boylu seviyorsanız açığı kapatabilirim.

İstanbul ‘a okumak amacıyla geldim tiyatro ve oyunculuk üstüne okuduğum amacıyla çok sayıda kostümüm sahip olunan. Okul masraflarımı karşılayabilmek amacıyla İstanbul travesti olarak hizmet vermeye başlıyorum. Öyle çok para kazanmak gibi bir niyetim olmadığından günde yalnızca 1 şahısyle görüşeceğim ve haftada 1 ya da 2 gün görüşme yapacağım. Derslerimin yoğun olmadığı vakitlerde haftada 2 görüşme yapabilirim onun dışında Cumartesi günleri görüşme gerçekleştireceğim.

Henüz sizi ağırlayabileceğim bir evim yok haftada 1 ya da 2 görüşme amacıyla ev tutmam büyük ihtimalle görüşmelerimi otel ve rezidanslarda yapacağım. Tanıdığım güvendiğim beyefendilerin evlerine gelebilirim. Sicilimin temiz kalmasını istediğim amacıyla görüşme yapacağım şahıs adedi ne kadar az olursa o kadar iyi olacaktır. İlk randevuyu mail üzerinden vereceğim aşağıdan kısa yorum yapıp mail adresinizi yazdığınız vakit sizlere dönüş yapacağım. Ardından ise görüştüğüm şahıslar memnun kalıp telefon numaramı isterlerse numaramı iletebilirim ve böylelikle yine yeni şahıslara randevu vermeme lüzum kalmayacaktır. Değerli vaktini ayırıp ilanımı okuyan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir