İstanbul Güzel Kalçaları Olan Elit Travesti Selma

İstanbul’dan herkese selamlar, benim ismim Selma sizlere elit bir Travesti olarak hizmet vereceğim. İlan sayfamı ziyaret eden herkese şuandan teşekkürlerimi ileterek kendimi tanıtmaya başlamak istiyorum. İlk olarak yaşımı merak edenler olabilir. 24 yaşında genç biriyim.

Hemen sol tarafa bakarsanız sizler amacıyla bir adet fotoğrafımı paylaştım. Fotoraftan anlayacağınız üzere boyum 1.72 olup çok kısa boylu bir İstanbul Travesti değilimdir. Genellikle topuklu ayakkabı giydiğim amacıyla karşınızda daha uzun boylu birini bulursunuz.

Görüşmelere istikbal olursak değişik görüşme istekleri geliyor ancak ilk görüşmemi kesinlikle kendi evimde yapıyorum. Zaten görüştüğüm kişiyle karşılıklı birbirimizden memnun kaldıysak gerçek telefon numaramı veriyorum ve aradığında kimin aradığını bilmek amacıyla numaranızı kayıt ediyorum.

İstanbul Güzel Kalçaları Olan Elit Travesti Selma

İstanbul Güzel Kalçaları Olan Elit Travesti Selma

İlk görüşmemizde birbirimizi memnun edebildiysek bir ileri görüşmede isterseniz evinize gelebilirim Böylece otel masrafından kurtulmuş olursunuz. Çoğu beyefendi otellerde kendilerini rahat hissetmiyor ama beni anlamanızı istiyorum hiç tanımadığım birisinin evine nasıl gidebilirim ya da tanımadığım birini evime nasıl çağrı edebilirim.

Şimdi siz bu tarz çalışanlar nasıl çalışıyor diyeceksiniz onların halk tabiri ile pezevenk denilen korumaları var benim öyle bir korumam yok evime geldiğinizde yan odada yada yan dairede bekleyen birileri olmayacağı amacıyla bu şekilde çalışmayı ideal buluyorum. Randevu listem tamamiyle boş bulunduğu vakit sayfada telefon numaram yazacak şayet yazmıyorsa randevu listem dolu demektir.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir