Balık Etli Travesti Lale Ucuz Hizmete Başladı

Merhaba ben Lale 26 yaşında yetişkin bir travesti olarak hizmet vereceğim. Eğer kendinize balık etli bir travestiler arıyorsanız ilanımı okumaya devam edebilirsiniz. Bunu en başta belirtme nedenim ben diğer bayanlar gibi çöp gibi fiziğe sahip değilim. Halk arasında söylendiği gibi etine bir bayanım.

Farklı bir tecrübe yaşam sürdürmek isteyen beyefendilere kapım daima açıktır. Şunu özel olarak belirteyim bazıları balık etli ile şişman arasında ki farkları bilmiyor. Eğer benim fotoğrafıma bakarsanız benim şişman olmadığımı çok iyi anlarsınız. Fotoğrafım derhal alçakta göbek bölgeme bakarsanız çok bir yağlanma yok ama göğüs ve kalçalarım iri bu tür olan kadınlara balık etli denilir.

Fotoğrafımı gördünüz şayet beğendiyseniz okumaya devam edebilirsiniz. Çünkü görüşme ile alakalı diğer verileri iletmeye devam edeceğim. Fotoğrafı beğenmeyen beyefendiler direk diğer travesti istanbul ilanlarına göz atabilirler. Ben bir travesti olarak şahsıme yeni bir yaşam kurabilmek amacıyla çalışmaya başlıyorum. Bu yüzden sıksık ev değiştirmek istemiyorum güvendiğim beyefendileri yalnızca evimde ağırlayabilirim. Ama ilk buluşmadan evde görüşme talep etmeyiniz.

İlk yapacağımız görüşmeyi otelde yapacağım ve karşılıklı birbirimizden memnun kalırsak bir ileri görüşmede evime gelebilirsiniz. Ev dediysem yalnızca görüşme amacıyla tutulmuş bir ev değil. İçerisinde yemek kokusu olan yaşadığım ev hem de geldiğinizde karnınız açsa o gün pişirdiğim yemekten yiyebilirsiniz. Kendi yemeğimi şahsım yapıyorum ve bu benim en çok sevdiğim hobim. Cilve eksikliği olan bir travesti ankara değilim içten bir yapım var derhal kaynaşacağımıza ve eğlenceli saatler yaşayacağımıza inanıyorum.

İlk görüşmeyi otelde gerçeklştirmeyi kabul ediyorsanız bana telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. Lakin randevu verdikten sonra telefon numaramı kaldıracağım. Görüşmeye geldiğinizde sıksık telefonumun çalmasını istemezsiniz değil mi ? Bunu düşünürseniz bana hak vereceğinize inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir