Ankara Kıvırcık Saçlı Uzun Boylu Manken Gibi Travestiler

Ankara’dan herkese merhabalar diyerek mevzuya girmek istiyorum. Benim ismim Berna ve yaşım 25 kentinize gezmeye gelmiş ve bitirdikten sonra gitmek istemeyen travestiler‘den birisiyim. Bu kenti çok sevdiğim amacıyla burada kalmaya devam etmek istiyorum. 1.80 boyunda alımlı ve güzel bir travesti olduğum amacıyla gittiğim her mekanda gözlerin üstümde olduğunu hissedebiliyorum. Bu gerçekte çok güzel bir his fakat bu kadar güzel bir kadının normal bir iş bulup çalışabilmesi çok zor olmasından Ankara travestileri olarak çalışmaya karar verdim. Sonuçta sekreterlik yapsam hem benden bir temas beklentileri olacak hemde düşük maaş ile çalışacağım. Bende Ankara travesti olarak çalışmaya karar verdim.

Hemen fotoğrafım ile kendimi tanıtmaya devam etmek istiyorum. Fotoğrafıma bakarsanız boyum kadraja sığmadı 1.81 boya sahibim topuklu ayakkabı ile bunu 1.90 ‘a kadar çıkartabiliyorum. Fotoğrafın gerçek olup olmadığını soranlar olacaktır bu yüzden aklınızda soru işareti kalmaması yönünden şu şekilde bir önerim var. Görüşme evveli whatsapp tüketiyorsanız sizlere birkaç adet fotoğrafımı göndereyim. Fotoğrafta göğsüme dilediğiniz bir kelimeyi ruj ile yazabilirim ama fotoğrafımda yüzümün açık olmasını beklemeyin.

Haftada 2 gece çalışıyorum ve çalıştığım zamanlarda yalnızca 1 kişiyle görüşme yapıyorum. Çarşamba ve Cumartesi günleri dileyen beyefendiler ile görüşebiliriz. Ben görüştüğüm şahıstan beğeni alabilmek ve görüştüğüm şahsa beğeni sunabilcek amacıyla yalnızca 2 gece çalışıyorum. Görüşmelerimi gecelik yapıyorum ve dileyen beyefendiler istediği geciktirici ürünü kullanmakta serbesttirler. Hatta görüşme evvel güzel bir sohbet edebiliriz ya da bir şeyler içebiliriz sizin rahatlamanız ve geriliminizi atmanız benim amacıyla çok önemli. Aslına bakarsanız bende arada gerilim yapabiliyorum bu ikimiz içersinde iyi gelecektir.

Telefon numaramı direkt olarak burada paylaşmayacağım görüşme gerçekleştirme isteyen beyefendiler kendilerini çok kısa bir şekilde tanıtsınlar. Yaşlarını paylaşıp doğru e-posta adreslerini yazarlarsa geri dönüş sağlarım. Vakit ayırıp ilanımı okuyan herkese şuandan teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir