Ankara Kısa Boylu Ucuz Travesti Hediye

Herkese selamlar, ben Ankara’dan Hediye sizlere Travesti olarak hizmet sunabilcek amacıyla bu yazıma başlıyorum. Ben 22 yaşında bir Ankara travesti olarak gençliğimin bana verilen tüm üstünlükleri sizler amacıyla kullanacağım. Eğer kısa boylu minyon hatunlara karşı alakanız var ise ilanımı okumaya devam etmelisiniz.

Ben yalan söylemeyi seven birisi değilim sizi buraya uzun boylu bir travesti fotoğrafı koyarak çok rahat kandırabilirdim. Ama ben bunu yapmayacağım neysem oyum bu tür beğenenler gelebilirler.

Evet boyum biraz kısa olabilir ama sizlere en yüksek civarda beğeni vereceğimden emin olun. Ben fazlası kadının yaptığı gibi isteksiz sevişmem. Son derece enerjik bir yapıya sahip olduğum amacıyla görüşmelerimde sizi çok yormayacağımı bilmenizi istiyorum.

Ankara Kısa Boylu Ucuz Travesti Hediye

Ankara Kısa Boylu Ucuz Travesti Hediye

Çoğu travestiler görüşmede derhal asıl olaya girerler ben ise ön sevişmeyi severim ve görüşmenin derhal bitmesini istemem. İlk olarak güzel bir ön sevişme ile başlarım hem de kendisini rahat hissetmeyen gerilim yapan beyefendiler olursa ilk olarak güzel bir sohbet ile başlayabiliriz.

Sizler rahatladıktan ve kendinizi iyi hissettikten sonra sevişmeye başlayabiliriz bu benim amacıyla sorun değil, fazlası bayan gün ortamında çok sayıda şahıs ile görüştüğünden ötürü görüşmenin derhal başlayıp bitmesini isterler ama ben günümü yalnızca sizlere harcayacağım amacıyla derhal bitmesine lüzum yok.

Saatlik ve gecelik görüşmeler yapıyorum. Görüşmeyi gerçekleştirme amacıyla benim evime gelebilirsiniz ya da ben sizin otel odanıza gelebilirim. Tek istediğim Ankara çok büyük bir kent yeriniz çok fazla uzakta bulunmazsanız sevinirim.

Böyle hallerde yaşadığım bölgeyi değiştirmem ve evimi seviyorum değiştirmek hiç istemiyorum. Randevu alabilmek amacıyla beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Telefonum kapalıysa mesaj atarsanız en kısa sürede dönüş yaparım. Randevu listem dolu olduğunda telefon numaramı siteden kaldıracağım. Numaram sayfada yazmıyorsa yorum yapanlara ilk dönüş yapacağım.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir